Vedra, odjezdy, příjezdy a zase vedra

8. srpna 2015 v 14:44 |  Deníček
Tahle horka nejsou nic pro mě. Jen sedím, cpu se zmrzlinou, občas si skočím do bazénu. Ono taky nejde nic moc jiného dělat. Dobrá nálada je tatam, všechno mě rozčiluje a vytáčí. Ani večer si pořádně neodpočinu, i když je mým společníkem větrák, jež je v provozu celou noc. Amy se před sluníčkem schovává pod mou postelí. Občas ji namočím, hlídám, aby pila.

Přes den zatahujeme doma rolety, aby se vzduch dal jakž takž snášet…

Ještě dnes ve dvě ráno, jsem zírala do počítače, a sledovala český seriál Arabela, který díky brigádě ve vysílacím čase nestíhám. Spát se mi vůbec nechtělo, a ráno ještě v půl desáté jsem ležela v posteli a přemlouvala se, abych vůbec vstala…

Předevčírem se mi ozvala Sára. Snažím se jí psát a odpovídat, ale naše konverzace poněkud drhne, bojím se, abychom se jednou nepozastavili jen nad tím jak se má ta druhá… Když jsem ji viděla online, rozhodla jsem se ji napsat, ale nevěděla jsem co, a takhle se to táhne už asi třetí den… nebavíme se pořádně snad čtrnáct dní. Což je vzhledem k tomu, že je v zahraničí a pak ten více než osmi hodinový časový posun dost na houby.

Mrzí mě to, popravdě ani si nejsem moc jistá co se přesně stalo, psali jsme si normálně, a zničehonic jsem vypěnila, když se mě snažila přesvědčit o opaku a napsala pár dalších věcí, co z mé strany naprosto postrádaly smysl a vytočily mě ještě víc. Jednoduše neshoda a konfrontace byla na světě. Ani si nemáme kdy napsat, jdu spát v dobu, kdy u ní začíná den a chystá se na výlet... Pak ji začne škola, pravidelné tréninky sportu který provozuje a bojím se, že to bude ještě horší. Přeci jen ke své sestřenici jsem měla zdaleka nejblíž. Ani nevím, proč jsem napsala měla. Užít minulý čas jsem neměla v úmyslu.

Včera jsem si psala s Emmou. Na víkend jsme plánovali další výlet na Divokou Šárku, ale vzhledem k těmto vedrům jsme museli plány přeložit na jindy.

Také se mi zítra vrací brácha. Dlouho jsme se neviděli a i když si píšeme, připadá mi to jako věčnost.

Než jsem začala psát tenhle článek, postavila jsem si vedle sebe sklenici s ledovou vodou, led navrch. Ten se rozpustil a z vody mám vlažný nápoj. Opravdu. No, myslím, že nastal čas jít se znovu svlažit do bazénu. Zatím se mějte krásně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 8. srpna 2015 v 14:52 | Reagovat

ta horka jsou fakt šílená, ale nadruhou stranu je to snad jedno z nejlepších lét, aspoň neprší pořád :)

2 Eileen Abigail Smith Eileen Abigail Smith | E-mail | Web | 8. srpna 2015 v 17:39 | Reagovat

Ty se máš, máš bazén a větrák. Já mám jen okna na jih, která nejdou zatáhnout... Běžně mám v pokoji 30°C Teď jsem se podívala na teploměr a ukazuje 32°... Ještě do toho mi začal šachový turnaj, takže každý den ve čtyři hodiny budu muset projít téměř přes celé město, abych se dostavila k partii. No, nevadí. V zimě jsme chtěli léto, máme ho mít. :D
Mimochodem tohle je jedna z nejhorších vln veder v historii měření...

3 Camelia Camelia | E-mail | Web | 8. srpna 2015 v 22:31 | Reagovat

Hodně štěstí. Horka se mi líbí, ale na bazén nedám dopustit. Ještě, že byl vymyšlen!

4 Lejla Lejla | 9. srpna 2015 v 11:39 | Reagovat

Já se před rokem podobným způsobem pohádala s nejlepší kamarádkou (kamarádili jsme se spolu 8 let). Nevím co to zapříčinilo, nikdy jsme neměly spory. Ale pak.. mi všechno co říkala začalo připadat absurdní a naivní a lezlo mi to na nervy... Po čase jsme si nedokázaly ani napsat, a přestali jsme se vídat, ona si našla k sobě kámošky co jí byly podobnější, já to samé... asi to tak někdy je. Prostě zjistíš že si s osobou nerozumíš a když nejde z novu navázat kontakt, co se trápit. Přeju hodně štěstí, ať tvoje situace dopadne líp.

5 Girl Online Girl Online | Web | 11. srpna 2015 v 1:01 | Reagovat

[1]: To souhlasím ;) Aspoň můžeme naplno využít bazén ;)

[2]: No myslím že ty vedra pokračují a pokračují. Asi už nebudu zapínat sporák až si budu chtít udělat volské oko, prostě vajíčko "rozkřápnu" na silnici a ono se mi udělá tak jako tak :-D

[3]: Děkuji moc ;) S bazénem souhlasím! .-)

[4]: Lejlo to je mi moc líto. Já se tohohle taky bojím. Že mi Sára najednou bude připadat... no že si s ní už prostě nedokážu napsat. Na druhou stranu, známe se tak dlouho, a podle mě je to jen naše špatné období.  Když má špatné období i kytička která najednou v několika dnech nekvete, proč by nemohlo mít špatné období i přátelstsví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama